pre každú ženy

Doména na predaj - kontakt: info@aleskriz.cz


Lesklé neónové legíny

Ktorá žena, by nechcela byť výrazná medzi ostatnými? Odpoveď je jasná, asi každá ženy, chce byť stredobodom pozornosti a zaujať nejedného muža.

To o čom hovoríme určite dosiahnete za pomoci lesklých neónových legin.  Nie je na nich nič neobyčajné, len že sú výraznejšie a dokážu zvýrazniť ženskú postavu, ako keď neónovými fixkami si v knihe zdôrazňujete niečo dôležité.

Lesklé neónové leginy, nie je v kamenných obchodoch ľahké zohnať, pretože sa zaraduje medzi extravagantný odev. Najčastejšie tento druh oblečenia nájdete na internete. Prostredníctvom internetu si ich môžete objednať už od 20 eur, čo nie je vysoká suma.

Najobľúbenejšie farby lesklých neónových legin je rúžová, modrá, zelená a žltá. Forma kombinácie môže byť naozaj rôzna, napríklad cez leto k nim stačí pridať žabky, dlhé moderné tričko, vestičku a ste in.  Alebo si oblečte leginy a na ne rifľové kraťase.

Potom už len k nim dolaďte tričko a tenisky a opäť budete vyzerať výnimočný. Zima ? Veď aj am môžete byť výnimočná, nemusíte sa obmedzovať rifľami, manchestrovými nohavicami a podobne. Stačí keď si zvolíte k lesklým neónovým leginam vysoké topánky a kabátik.

A hneď je to o niečom inom.  Okrem toho ich môžete v zime použiť i ako podklad, aby vám bolo teplejšie. Stačí si ich navliecť a dať na ne iný druh nohavíc. Lesklé legíny by mali byť určite i vo vašom šatníku, nie len, že ich môžete využiť ako skvelý dizajnový doplnok, ale i ako tepelný podklad v zime.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Moderné leginy a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.

Doména na predaj - kontakt: info@aleskriz.cz