pre každú ženy

Doména na predaj - kontakt: info@aleskriz.cz


Leginy na chudnutie

Ktorá žena, by si nekúpila leginy na chudnutie ? Asi každá z nás, by obetovala niekoľko eur za krásnu a vytvarovanú postavu, len vďaka tomu že si oblečieme leginy.

Bohužiaľ dámy, to je ešte len otázka budúcnosti. Leginy, ktoré by po oblečení dokázali uberať kilá neexistujú. Možno áno, ale k nám všedným ľuďom bohužiaľ neprišli.

Je naivné myslieť si, že po oblečení legin niečo schudnete. Ako sa vraví, : „Bez práce nie sú koláče.“ Pokiaľ chcete zhodiť kilá za pomoci legin, musíte i cvičiť a dodržiavať zdravú stravu.

Za posledné roky však vedci vynaliezli leginy, proti celulitíde, dá sa povedať, že žena čosi i schudne a zbaví sa celulitídy, ale tento proces je dlhodobý a musíte sa mu venovať naozaj na 100 percent.

Na druhú stranu vedci zistili, že časté nosenie legin, môže oslabiť svaly. Častým nosením legin, ktoré sú priliehavé dávate oporu vaším svalom, takže si „myslia, že nemusia byť pevné, ale z časti môžu ochabnúť“. Takže si nezabudnite z času na čas obliecť napríklad tepláky.

Na druhú stranu môžete nájsť leginy alebo inak povedané „sťahováky“. Vďaka nim trvalo neschudnete a nič nezmeníte, ale ak si na ne oblečiete šaty, alebo len klasické tričko s nohavicami, budete vyzerať ako by ste za 5 minút schudli aj 10 kilo.  Dokážu pekne zakryť bruško a spevniť stehná. Zakúpiť ich môžete v kamennom obchode alebo cez internet. Ceny legín sa pohybujú okolo 20 eur.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Leginy pre ženy a označený , , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.

Doména na predaj - kontakt: info@aleskriz.cz