pre každú ženy

Doména na predaj - kontakt: info@aleskriz.cz


Leginy ako rifle

Leginy ako rifle ja naozaj vynikajúci doplnok, ktorý by vo vašom šatníku nemal chýbať. Prečo sa volajú rifľové ? Odpoveď je samozrejme jednoduchá, vyzerajú ako rifle.

S tým rozdielom, že sú k telu priliehavé a nemusíte na nich nájsť zapínanie, jednoducho si ich navlečiete na seba a je to. Pridáte len tričko vysoké topánky na opätku a hotovo. Využívať ich môžete nie len počas letných dní ale i v zime. Rifľové leginy, môžete kúpiť nie len v kamenných obchodoch, ale i na internet.

Cena rifľových legin sa zhruba pohybuje okolo 20 eur, čo je naozaj nízka cena pretože máte dva v jednom. Na druhú stranu si tieto leginy môžu dovoliť , ženy, ktoré majú krásnu a štíhlu postavu pretože si na ne nemôžete dať ani sukňu ani rifľové kraťasy, či niečo podobné.

Zakryť „ nepekné veci“ môžete maximálne dlhým tričkom, ale to vám tiež moc nepomôže. Na druhú stranu si k nim určite dajte vysoké topánky na opätku. Tak budete opticky vyzerať oveľa lepšie.

Rifľové legíny môžete nosiť počas letných, ale i zimných dní. Využívať ich môžete i na rôzne spoločenské akcie, ako sú napríklad oslavy narodenín, diskotéky a podobne. Ako už bolo v článku spomínané nájsť môžete rifľové leginy so zipsom alebo zapínaním, alebo bez neho.

So zapínaním sú zvyčajne rifľové leginy drahšie, záleží len na vás pre, ktorý variant a farbu sa rozhodnete. Vyberať môžete od tých najslabších odtieňov rifľovej farby až po tie najtmavšie. Čím budú rifle tmavšie tým vás viac zoštíhlia.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Oblečenie pre mužov a ženy a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.

Doména na predaj - kontakt: info@aleskriz.cz