pre každú ženy

Doména na predaj - kontakt: info@aleskriz.cz


Ako vyzerať v leginach super

Veľa žien sa pýta alebo zaujíma, ako je možné urobiť z nevšedných legin, zaujímavý a pohodlný doplnok.

V prvom rade si môžeme povedať, ako správne nosiť leginy podľa ročných období. Vezmime si napríklad jar, je to ročné obdobie, ktoré sa zobúdza po tuhej zime, takže už nemusíme nosiť  hrubé a ťažké kabáty.

Aby ste vyzerali i počas tohto letného obdobia super, stačí si navliecť leginy , na ne vysoké topánky, kabátik a rôzne doplnky, ktoré súvisia s topánkami.

Máte čierne leginy ? kúpte si čierne doplnky. Leto je asi najobľúbenejšie ročné obdobie a najpriaznivejšie kedy nosiť leginy. Farba legin môže byť naozaj rôznorodá, zelená, červená, modrá žltá ….

Okrem toho si môžete vyberať leginy rôznych vzorov, čím tenšie leginy budú tým sa budete cítiť príjemnejšie. S leginami môžete ísť naozaj všade na spoločenské akcie , ale i oslavy. Na jeseň je nosenie legin podobné ako na jar. S tým že na jeseň sa hodí nosiť leginy hnedej farby. Samozrejme nezabudnite doladiť zvyšok.

Počas zimného obdobia, môžete využiť leginy tiež. Niektoré dievčatá nosia legíny samostatné, iné si na ne dávajú manchestrové alebo rifľové nohavice.  Chcete vedieť čo vyzerá naozaj skvele? Vezmite si rifle a roztrhajte ich na rozličných miestach napríklad na kolene, na zadku a tak podobne.

Oblečte si nejaké zaujímavé obrázkové leginy a oblečiete si na ne rifle. Cez diery vám bude vidieť mozaika legin a vy sa budete nielen cítiť dobre, ale budete vyzerať i úžasne.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Trendy oblečenie a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.

Doména na predaj - kontakt: info@aleskriz.cz